praca w niemczech

praca w niemczech, Jak to działa?

Jesteśmy firmą sprzątającą z ponad 10 letnim stażem. Sprzątamy gabinety lekarskie, biura, klatki schodowe i inne obiekty. Mamy dużą bazę klientów i doświadczenie w tej branży.

Szukamy ludzi, którzy będą naszymi podwykonawcami.

Na początek gwarantujemy 6 miesięczne zatrudnienie na umowę o prace.

W tym czasie poznają Państwo zasady, którymi się kierujemy i strukturę naszej pracy.

Oswoją się Państwo z nową rzeczywistością i otoczeniem.

I kiedy będziesz  gotowy na kolejny krok, pomożemy Ci stworzyć własną firmę z własną bazą klientów.

To gotowy przepis na sukces.

Taki sposób budowania przedsiębiorstwa pozwoli Ci na unikniecie wielu błędów często popełnianych przez osoby bez doświadczenia w prowadzeniu działalności w danej branży .

Otrzymasz także prawo do posługiwania się logotypem firmy „Borek”.

Potrzebujemy tylko twojego zgłoszenia i 100 % zaangażowania!

INFOLINIA +49 (0)23492786020

Szybki kontakt

Kontakt przez WhatsApp:  +49 152 24144387

gdzie mieszkasz?
maksymalny megabajt (2 MB)

INFOLINIA +49234-92786020

Firma Borek Dienstleistungen GmbH & Co.KG poszukuje osoby do pracy na stanowisko: pracownik serwisu sprzątającego na terenie Bochum i okolice.

Jesteśmy wiodącą firmą od lat działającą w branży usług sprzątających i cieszącą się coraz większym zaufaniem i zadowoleniem naszych klientów. Świadczymy usługi o najwyższym standardzie realizowane w różnego rodzaju obiektach.

Zakres obowiązków:

  • prace porządkowe
  • utrzymanie czystości na powierzonych obiektach
  • dbałość o urządzenia oraz sprzęt do utrzymywania czystościWymagania:
  • zaangażowanie
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymaganaOferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Twój sukces będzie naszym sukcesem.